FC Besa vs FC Feniks

Results

Super Liga e Kosovës 2017/2018

Karagaq Peje

(fcbesa)
FC Besa
FC Feniks
2 - 2
Final Score
Dragan Petrovic - 1 (3')Agon Rexha - 1 (14')
Game Statistics
0 Yellow cards 0
0 Red cards 0
0 Corner Kick 0
0 Saves 0
0 Shots on Goal 0
0 Shots 0
0
Pass Accuracy
0
Shot Accuracy
OFF
0
F
0
SH
0
0
Pass Accuracy
0
Shot Accuracy
OFF
0
F
0
SH
0
Game Timeline
KO
Dragan Petrovic
3'
Agon Rexha
14'
FT

Recap

3′ Dragan Petrovic shënon nga faulli

14′ Agon Rexha ngrit epërsinë në 2-0

16′ Shënon Feniksi dhe ngushton rezultatin në 2-1

PERFUNDON PJESA E PARË

29′ Barazohet rezultati në 2-2

PERFUNDON NDESHJA

Results

Club1st Half2nd HalfGoalsOutcome
FC Besa202Draw
FC Feniks112Draw