Klubi Besa mban konferencë para ndeshjes së parë të Play-Offit kundër Liburnit

Klubi Besa ka mbajtur konferencë para ndeshjeve të Play-Offit duke treguar harmoninë në klub dhe qëllimet në këtë fazë të fundit të kampionatit që është Play-Offi.

Trajneri Artidon Kelmendi, kapiteni Agon Rexha dhe përforcimi nga Maqedonia Orhan Ibishi janë deklaruar që do të udhëtojnë në Gjakovë për të zhvilluar ndeshjën e parë në Play-Off kundër Liburnit dhe shpresojnë dhe besojnë shumë që do të arrijnë fitore.

“Lojtarët janë të motivuar dhe harmonia në klub është e mrekullueshme sidomos në stërvitjet e fundit të ekipit dhe të gjithë besojmë që do të dalim triumfues në ndeshjën e parë të Play-Offit.” – shprehet kapiteni Agon Rexha në deklaratën e tij për fcbesa.com

Për më shumë shikoni videon më poshtë.

Leave a Reply