Agon Rexha

Agon Rexha

Height
1.75 cm
Weight
80 kg
Age
32
Birthday
March 12, 1988
Competitions
Super Liga e Kosovës
Seasons
2017/2018, 2018/2019
Nationality
kos Kosovo
Position
Player
T.Goals
14
T.Assists
7
T.Games
16
0.88avg
Goals per game
0.44avg
Assists per game
Shot Accuracy
0%
Pass Accuracy
0%
Performance
0%
Penalty Kick Accuracy
0%
Win ratio
50%

REZULTATET E NDESHJEVE TE FUNDIT

Date Club Results G

LAJMET LIDHUR ME LOJTARIN

See All News
Lajme

Besa e mbyll sezonën me barazim ndaj Feniksit

Me ndeshjën e zhvilluar sonte në palestrën “Karagaqi” në Pejë ndërmjet FC Besës dhe FC Feniks ka përfunduar sezona dhe tani vazhdojmë në Play-Off....
Lajme

Besa e pafat në ndeshjën kundër Pejës

Derbi i qytetit ndërmjet FC Pejës dhe FC Besës ka përfunduar në të mirë të vendasve ku arritën fitore të ngushtë me rezultat 5-4. Pamje...
Goals In career 14
Assists In career 7
Shots In career 0
Shots on Target In career 0
P.Kick Attempts In career 0
P.Kick Goals In career 0
Dribbles In career 0
Fouls In career 0
Offsides In career 0
Games Played In career 16
Yellow Cards In career 0
Red Cards In career 0

PËRDITËSIMET E LOJTARIT

  • Agon Rexha i bashkohet ekipit të FC Besës.
    January 31, 2018