Besfort Musaj

Besfort Musaj

Height
1.83 cm
Weight
80 kg
Age
31
Birthday
July 8, 1989
Competitions
Super Liga e Kosovës
Seasons
2014/2015, 2016/2017, 2017/2018
Nationality
kos Kosovo
Position
Player
T.Goals
1
T.Assists
0
T.Games
7
0.14avg
Goals per game
0.00avg
Assists per game
Shot Accuracy
100%
Pass Accuracy
0%
Performance
0%
Penalty Kick Accuracy
0%
Win ratio
71%

REZULTATET E NDESHJEVE TE FUNDIT

Date Club Results G
FC Besa
L -

LAJMET LIDHUR ME LOJTARIN

See All News
Lajme

Besa shkëput kontraten me Besfort Musaj

Klubi Besa është në përgaditje të ekipit dhe në këtë kohë ka shumë lëvizje në seleksionimin e lojtarëve që do të jenë pjesë e...
Lajme

Besa triumfon edhe në ndeshjën e dytë

Me rezultate pozitive përfundoj edhe ndeshja kundër Përlepnicës e cila është zhvilluar në Pejë në palestrën “Karagaqi”. Të etur për fitore ekipi i Besës...
Goals In career 1
Assists In career 0
Shots In career 1
Shots on Target In career 1
P.Kick Attempts In career 0
P.Kick Goals In career 0
Dribbles In career 0
Fouls In career 1
Offsides In career 0
Games Played In career 7
Yellow Cards In career 0
Red Cards In career 1

PËRDITËSIMET E LOJTARIT