Elton Maxharraj

Elton Maxharraj

Height
194 cm
Weight
92 kg
Age
26
Birthday
May 13, 1994
Competitions
Super Liga e Kosovës
Seasons
2017/2018
Nationality
kos Kosovo
Position
Player
T.Goals
3
T.Assists
0
T.Games
4
0.75avg
Goals per game
0.00avg
Assists per game
Shot Accuracy
0%
Pass Accuracy
0%
Performance
0%
Penalty Kick Accuracy
0%
Win ratio
75%

REZULTATET E NDESHJEVE TE FUNDIT

Date Club Results G

LAJMET LIDHUR ME LOJTARIN

See All News
Lajme

Besa triumfon edhe në ndeshjën e dytë

Me rezultate pozitive përfundoj edhe ndeshja kundër Përlepnicës e cila është zhvilluar në Pejë në palestrën “Karagaqi”. Të etur për fitore ekipi i Besës...
Goals In career 3
Assists In career 0
Shots In career 0
Shots on Target In career 0
P.Kick Attempts In career 0
P.Kick Goals In career 0
Dribbles In career 0
Fouls In career 0
Offsides In career 0
Games Played In career 4
Yellow Cards In career 0
Red Cards In career 0

PËRDITËSIMET E LOJTARIT

  • Elton Maxharraj i bashkohet klubit FC Besa dhe nënshkruan kontrat 3 vjeçare.
    Jan 18, 2017
  • Besa shkëput kontraten me lojtarin Elton Maxharraj
    Nov 14, 2017