11

Endrit Gjurkaj

11

Endrit Gjurkaj

Height
175 cm
Weight
78 kg
Age
25
Birthday
June 13, 1995
Competitions
Super Liga e Kosovës
Seasons
2018/2019, 2019/2020
Nationality
kos Kosovo
Position
Player
T.Goals
3
T.Assists
0
T.Games
11
0.20avg
Goals per game
0.00avg
Assists per game
Shot Accuracy
0%
Pass Accuracy
0%
Performance
0%
Penalty Kick Accuracy
0%
Win ratio
55%

REZULTATET E NDESHJEVE TE FUNDIT

Date Club Results G

LAJMET LIDHUR ME LOJTARIN

See All News
Lajme

Përfundon sezoni vjeshtorë

Me ndeshjën e së premtes e cila u zhvillua në palestrën Karagaqi në Pejë ndërmjet FC Besës dhe FC Prishtina 01 ka përfunduar sezoni...
Lajme

Triumfojmë në Malishevë

Në ndeshjën e xhiros së VIII të supërligës së Kosovës Besa triumfoj ndaj Malishevës me rezultat 6-5. Edhe këtë ndeshje e zhvilluam me dy...
Lajme

Derbi Dukagjinas përfundon me barazim

Ndeshja ndërmjet FC Besës dhe FC Liburnit siç njihet edhe si derbi Dukagjinas përfundoj me barazim. Në këtë ndeshje u rikthye kryetrajneri Adnan Hyseni...
Goals In career 3
Assists In career 0
Shots In career 0
Shots on Target In career 0
P.Kick Attempts In career 0
P.Kick Goals In career 0
Dribbles In career 0
Fouls In career 0
Offsides In career 0
Games Played In career 11
Yellow Cards In career 0
Red Cards In career 0

PËRDITËSIMET E LOJTARIT