Ermir Kryeziu

Ermir Kryeziu

Height
184 cm
Weight
66 kg
Age
24
Birthday
February 23, 1996
Competitions
Super Liga e Kosovës
Seasons
2015/2016, 2016/2017, 2017/2018
Nationality
kos Kosovo
Position
Player
T.Goals
1
T.Assists
0
T.Games
9
0.11avg
Goals per game
0.00avg
Assists per game
Shot Accuracy
50%
Pass Accuracy
0%
Performance
0%
Penalty Kick Accuracy
0%
Win ratio
78%

REZULTATET E NDESHJEVE TE FUNDIT

Date Club Results G

LAJMET LIDHUR ME LOJTARIN

See All News
Lajme

Vazhdojmë mbizotrimin në derbin lokal [VIDEO]

Është zhvilluar ndeshja e xhiros së parafundit të pjesës së parë të supërligës së Kosovës në futsal ndërmjet FC Besës dhe FC Pejës me fitore...
Goals In career 1
Assists In career 0
Shots In career 2
Shots on Target In career 1
P.Kick Attempts In career 0
P.Kick Goals In career 0
Dribbles In career 0
Fouls In career 0
Offsides In career 1
Games Played In career 9
Yellow Cards In career 2
Red Cards In career 0

PËRDITËSIMET E LOJTARIT

  • Ermir Kryeziu i bashkohet ekipit të FC Besës nga ekipi i Përlepnicës nga Gjilani.
    July 19, 2014