11

Eros Gjikolli

11

Eros Gjikolli

Age
22
Birthday
January 2, 1998
Competitions
Super Liga e Kosovës
Seasons
2017/2018, 2018/2019
Nationality
kos Kosovo
Position
Player
T.Goals
1
T.Assists
0
T.Games
6
0.07avg
Goals per game
0.00avg
Assists per game
Shot Accuracy
0%
Pass Accuracy
0%
Performance
0%
Penalty Kick Accuracy
0%
Win ratio
57%

REZULTATET E NDESHJEVE TE FUNDIT

Date Club Results G

LAJMET LIDHUR ME LOJTARIN

See All News
Lajme

Besa e pafat në ndeshjën kundër Pejës

Derbi i qytetit ndërmjet FC Pejës dhe FC Besës ka përfunduar në të mirë të vendasve ku arritën fitore të ngushtë me rezultat 5-4. Pamje...
Goals In career 1
Assists In career 0
Shots In career 0
Shots on Target In career 0
P.Kick Attempts In career 0
P.Kick Goals In career 0
Dribbles In career 0
Fouls In career 0
Offsides In career 0
Games Played In career 6
Yellow Cards In career 0
Red Cards In career 0

PËRDITËSIMET E LOJTARIT