8

Fatlum Pishtani

8

Fatlum Pishtani

Height
1.70 cm
Weight
64 kg
Age
22
Birthday
May 17, 1998
Competitions
Super Liga e Kosovës
Seasons
2018/2019, 2019/2020
Nationality
kos Kosovo
Position
Player
0.30avg
Goals per game
0.00avg
Assists per game
Shot Accuracy
0%
Pass Accuracy
0%
Performance
0%
Penalty Kick Accuracy
0%
Win ratio
55%

REZULTATET E NDESHJEVE TE FUNDIT

Date Club Results G

LAJMET LIDHUR ME LOJTARIN

See All News
Lajme

Përfundon sezoni vjeshtorë

Me ndeshjën e së premtes e cila u zhvillua në palestrën Karagaqi në Pejë ndërmjet FC Besës dhe FC Prishtina 01 ka përfunduar sezoni...
Lajme

Triumfojmë në Malishevë

Në ndeshjën e xhiros së VIII të supërligës së Kosovës Besa triumfoj ndaj Malishevës me rezultat 6-5. Edhe këtë ndeshje e zhvilluam me dy...
Lajme

Derbi Dukagjinas përfundon me barazim

Ndeshja ndërmjet FC Besës dhe FC Liburnit siç njihet edhe si derbi Dukagjinas përfundoj me barazim. Në këtë ndeshje u rikthye kryetrajneri Adnan Hyseni...
Goals In career n/a
Assists In career n/a
Shots In career n/a
Shots on Target In career n/a
P.Kick Attempts In career n/a
P.Kick Goals In career n/a
Dribbles In career n/a
Fouls In career n/a
Offsides In career n/a
Games Played In career n/a
Yellow Cards In career n/a
Red Cards In career n/a

PËRDITËSIMET E LOJTARIT

  • Fatlum Pishtani behet pjesë e klubit FC Besa.
    Sep 01, 2018