Mergim Dervishaj

Mergim Dervishaj

Height
175 cm
Weight
64 kg
Age
23
Birthday
October 6, 1996
Competitions
Super Liga e Kosovës
Seasons
2017/2018
Nationality
kos Kosovo
Position
Player
T.Goals
4
T.Assists
0
T.Games
9
0.44avg
Goals per game
0.00avg
Assists per game
Shot Accuracy
50%
Pass Accuracy
0%
Performance
0%
Penalty Kick Accuracy
0%
Win ratio
78%

REZULTATET E NDESHJEVE TE FUNDIT

Date Club Results G

LAJMET LIDHUR ME LOJTARIN

See All News
Lajme

Besa deklason Prishtinen në kryeqytet

Në ndeshjen e zhvilluar mbrëmë në Pallatin e rinisë në Prishtinë, Besa e mund Prishtinën me rezultat 4-6 duke treguar lojë të mrekullueshme dhe...
Goals In career 4
Assists In career 0
Shots In career 2
Shots on Target In career 1
P.Kick Attempts In career 0
P.Kick Goals In career 0
Dribbles In career 0
Fouls In career 0
Offsides In career 1
Games Played In career 9
Yellow Cards In career 0
Red Cards In career 0

PËRDITËSIMET E LOJTARIT