20

Orhan Ibishi

20

Orhan Ibishi

Height
1.85 cm
Weight
84 kg
Age
33
Birthday
January 28, 1987
Competitions
Super Liga e Kosovës
Seasons
2017/2018, 2018/2019, 2019/2020
Nationality
mkd Macedonia
Position
Player
T.Goals
7
T.Assists
0
T.Games
18
0.50avg
Goals per game
0.00avg
Assists per game
Shot Accuracy
0%
Pass Accuracy
0%
Performance
0%
Penalty Kick Accuracy
0%
Win ratio
50%

REZULTATET E NDESHJEVE TE FUNDIT

Date Club Results G

LAJMET LIDHUR ME LOJTARIN

See All News
Lajme

Besa triumfon me lehtësi ndaj Përlepnicës

Është zhvilluar xhiro e XI në supërligën e Kosovës në futsal ndërmjet KF Përlepnicës dhe FC Besës ku mysafirët triumfuan bindshëm në këtë ndeshje....
Goals In career 7
Assists In career 0
Shots In career 0
Shots on Target In career 0
P.Kick Attempts In career 0
P.Kick Goals In career 0
Dribbles In career 0
Fouls In career 0
Offsides In career 0
Games Played In career 18
Yellow Cards In career 4
Red Cards In career 1

PËRDITËSIMET E LOJTARIT

  • Orhan Ibishi i bashkohet ekipit të FC Besës nga ekipi  FC Shkupi – Maqedoni.
    February 07, 2018