9

Shkodran Loshaj

9

Shkodran Loshaj

Height
170 cm
Weight
64 kg
Age
29
Birthday
November 26, 1990
Competitions
Super Liga e Kosovës
Seasons
2014/2015, 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020
Nationality
kos Kosovo
Position
Player
T.Goals
10
T.Assists
1
T.Games
27
0.44avg
Goals per game
0.03avg
Assists per game
Shot Accuracy
57%
Pass Accuracy
0%
Performance
0%
Penalty Kick Accuracy
0%
Win ratio
63%

REZULTATET E NDESHJEVE TE FUNDIT

Date Club Results G

LAJMET LIDHUR ME LOJTARIN

See All News
Lajme

Besa deklason Prishtinen në kryeqytet

Në ndeshjen e zhvilluar mbrëmë në Pallatin e rinisë në Prishtinë, Besa e mund Prishtinën me rezultat 4-6 duke treguar lojë të mrekullueshme dhe...
Goals In career 10
Assists In career 1
Shots In career 7
Shots on Target In career 4
P.Kick Attempts In career 0
P.Kick Goals In career 0
Dribbles In career 0
Fouls In career 0
Offsides In career 3
Games Played In career 27
Yellow Cards In career 1
Red Cards In career 0

PËRDITËSIMET E LOJTARIT