Taulant Ismaili

Taulant Ismaili

Height
1.80 cm
Weight
76 kg
Age
30
Birthday
February 1, 1990
Competitions
Super Liga e Kosovës
Seasons
2017/2018
Nationality
mkd Macedonia
Position
Player
T.Goals
3
T.Assists
0
T.Games
6
0.50avg
Goals per game
0.00avg
Assists per game
Shot Accuracy
0%
Pass Accuracy
0%
Performance
0%
Penalty Kick Accuracy
0%
Win ratio
50%

REZULTATET E NDESHJEVE TE FUNDIT

Date Club Results G

LAJMET LIDHUR ME LOJTARIN

See All News
Lajme

Besa e fillon sezonin pranveror me fitore

Është zhvilluar ndeshja e parë në sezonin pranveror ndërmjet FC Drenicës dhe FC Besës, ku musafirët arrijnë fitore me rezultat të ngushtë 3-4. Në këtë...
Goals In career 3
Assists In career 0
Shots In career 0
Shots on Target In career 0
P.Kick Attempts In career 0
P.Kick Goals In career 0
Dribbles In career 0
Fouls In career 0
Offsides In career 0
Games Played In career 6
Yellow Cards In career 0
Red Cards In career 1

PËRDITËSIMET E LOJTARIT

  • Taulant Ismaili i bashkohet ekipit të FC Besës nga ekipi i FC Feniks.
    March 06, 2018