Vahid Krasniqi

Vahid Krasniqi

Height
177 cm
Weight
78 kg
Age
31
Birthday
February 26, 1989
Competitions
Super Liga e Kosovës
Seasons
2014/2015, 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018
Nationality
kos Kosovo
Position
Player
T.Goals
9
T.Assists
0
T.Games
7
1.29avg
Goals per game
0.00avg
Assists per game
Shot Accuracy
33%
Pass Accuracy
0%
Performance
0%
Penalty Kick Accuracy
0%
Win ratio
71%

REZULTATET E NDESHJEVE TE FUNDIT

Date Club Results G
FC Besa
W -

LAJMET LIDHUR ME LOJTARIN

See All News
Lajme

Vazhdojmë mbizotrimin në derbin lokal [VIDEO]

Është zhvilluar ndeshja e xhiros së parafundit të pjesës së parë të supërligës së Kosovës në futsal ndërmjet FC Besës dhe FC Pejës me fitore...
Lajme

Besa deklason Prishtinen në kryeqytet

Në ndeshjen e zhvilluar mbrëmë në Pallatin e rinisë në Prishtinë, Besa e mund Prishtinën me rezultat 4-6 duke treguar lojë të mrekullueshme dhe...
Goals In career 9
Assists In career 0
Shots In career 9
Shots on Target In career 3
P.Kick Attempts In career 0
P.Kick Goals In career 0
Dribbles In career 0
Fouls In career 1
Offsides In career 6
Games Played In career 7
Yellow Cards In career 2
Red Cards In career 0

Perditesimet e lojtarit